در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تغییر وضعیت نوارکنار
بازخورد
آخرین آلبوم ها
تابلو اعلانات
بروزرسانی های جدید
 • نوشته در حال بررسی است

  پرسپولیس آن‌قدر بدبخت نیست که بخواهد برای تمدید قرارداد بازیکنان التماس کند

  ارسال شده در مجموعه مصاحبه ها در تاریخ سه شنبه 01 خرداد 1397

  حمیدرضا گرشاسبی در مورد توافق این باشگاه با مهدی شیری اظهار داشت: ما با این بازیکن توافق کردیم برای دو سال پیراهن پرسپولیس را بر تن کند و چنانچه پنجره نقل و انتقالات برای باشگاه پرسپولیس باز شد قرارداد او را امضا می‌کنیم اما در حال حاضر فقط می‌توانستیم با وی توافق کنیم و اگر محرومیت‌مان ادامه داشته باشد این بازیکن بعد از پایان آن می‌تواند برای پرسپولیس به میدان رود.

  وی در پاسخ به این سوال که شیری را در صورت باز نشدن پنجره نقل و انتقالات به چه تیمی قرض خواهند داد؟ عنوان کرد: در این مورد ما تصمیم گیرنده نیستیم چرا که به لحاظ قانونی نمی‌توانیم با شیری قراردادی را ثبت کرده و او را به تیمی قرض دهیم. اینکه شیری در صورت ادامه محرومیت ما در چه تیمی به بازی‌اش ادامه خواهد داد، تصمیمی است که بر عهده خودش گذاشته‌ایم.

  سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد حضور محسن مسلمان در این باشگاه و اینکه آیا مذاکراتی در رابطه با تمدید قراردادش با این بازیکن داشته است یا نه؟ تصریح کرد: مسلمان برای روشن شدن وضعیت مالی‌اش به باشگاه آمده بود و در مورد تمدید قراردادش نیز منتظر تصمیم برانکو هستیم. سرمربی تیم در مورد تمدید قرارداد باشگاه با این بازیکن هنوز نظر نهایی‌اش را به ما اعلام نکرده است.

  گرشاسبی درباره اینکه چرا قبل از اعزام تیم ملی به ترکیه و متعاقب آن روسیه با وحید امیری تمدید نکردند؟ یادآور شد: قبل از رفتن تیم ملی با امیری صحبت کردیم و او قول داده بعد از جام جهانی قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد.

  وی راجع به احتمال پیوستن فرشاد احمدزاده به یک تیم قطری نیز خاطرنشان کرد: از مذاکره احمدزاده با قطری‌ها بی‌اطلاع هستم و بعید می‌دانم این اتفاق افتاده باشد. در این مورد تصمیم گیرنده خودشان هستند و پرسپولیس هم آن‌قدر بدبخت نیست که بخواهد به بازیکنی برای تمدید قرارداد التماس کند. ما چندین بار از این بازیکنان خواسته‌ایم تا برای تمدید قرارداد به باشگاه بیایند و حالا تصمیم با خودشان است. اگر بازیکنی فکر می‌کند سرنوشتش در تیم دیگری بهتر رقم می‌خورد، نمی‌توانیم به زور او را نگه داریم.

  سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا بازیکن دیگری مدنظر باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد هست یا نه؟ عنوان کرد: بله بازیکنان دیگری مدنظرمان هستند که اگر بازیکنان خودمان که آزاد شده‌اند برای تمدید قرارداد به باشگاه نیایند برای جذب آنها اقدام خواهیم کرد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است
  امیر امینی یک مطلب جدید اضافه کرد : جانشین به حق صادق!.

  جانشین به حق صادق!

  ارسال شده در مجموعه تحلیل ها در تاریخ سه شنبه 01 خرداد 1397

  از مهدی شیری به عنوان اولین خرید فصل بعد پرسپولیس یاد شده است. بازیکنی که قرار است جای خالی صادق محرمی را پر کند. شیری در فصلی که گذشت، عملکردی بهتر از محرمی هم داشت. طبق نمرات آنالیزورهای نود، مهدی شیری میانگین نمره ۲،۹۴ را کسب کرد که با حضور در رتبه بیست‌ویکم، بالاتر از صادق محرمی جای گرفته است.

   

  ***

  شیری فوتبال‌اش را از ملوان آغاز کرد. این بازیکن در لیگ سیزدهم در ۱۷ بازی دلیگ و دو مرتبه هم در جام حذفی برای انزلی‌چی‌ها بازی کرد که حاصل آن ارسال یک پاس گل بود. سپس راهی نفت تهران شد و دو فصل هم در خدمت این تیم بود که مجموعا در ۳۵ بازی این تیم حضور داشت. پیکان تیم بعدی مهدی شیری بود. فصل گذشته ۲۴ و این فصل در همه بازی‌ها به جز یک مسابقه در ترکیب پیکان قرار گرفت. این دفاع راست ۲۷ ساله ۵ گل هم فصل قبل برای پیکان زد که یکی از آن‌ها سهم همین پرسپولیس بود. البته جلالی به جز دفاع راست از او در پست‌های هافبک دفاعی، هافبک راست و وینگر راست هم استفاده کرده است. که پرتکرارترین منطقه بازی برای شیری همان دفاع راست بود که ۲۱ بار در آن‌جا به بازی گرفته شد.

   

  ***

  مهدی شیری ۱۷۸ سانتی‌متری مثل صادق محرمی روی نبردهای هوایی ضعف دارد و به طور میانگین در هر بازی فقط ۱،۵ نبردهوایی می‌برد. از دیگر اشکالات او، از دست دادن پنالتی است. مهدی شیری فصل قبل دو بار پنالتی تیم‌اش را هدر داد. همچنین طبق آمار متریکا، مهدی شیری از نظر دقت پاس، چهاردهمین بازیکن پیکان در فصل قبل بود که برای تیمی مثل پرسپولیس با فوتبالی با مالکیت و تعداد پاس‌های بالا کمی نگران‌کننده است.

   

  ***

  از ویژگی‌های مثبت شیری، تحرک و لمس توپ بالاست. شیری در هر بازی فصل قبل پیکان به طور میانگین ۶۱ تاچ داشت. همچنین با ۵ گلی که زد،بهترین بازیکن تیم در نرخ تبدیل شوت به گل شده است. در کارهای دفاعی هم این بازیکن عملکرد خوبی داشته است و با ۱،۳ تکل در هر بازی، دومین بازیکن تیم‌اش بود. شیری در هر بازی ۷،۱ عملکرد دفاعی هم دارد که نشان می‌دهد با تعهد بالا به کمک دفاع می‌رود.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  کامیابی‌نیا نزدیک‌تر از سایرین برای تمدید قرارداد

  ارسال شده در مجموعه اخبار بازیکنان در تاریخ سه شنبه 01 خرداد 1397

  پرسپولیس پس از قهرمانی در شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هنوز نتوانسته است با بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده است بر سر میز مذاکره برای تمدید قرارداد بنشیند.

  محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده جزو بازیکنانی محسوب می شوند که صحبت هایی درباره حضورشان در لیگ ستارگان قطر به گوش می رسد. از سویی دیگر وحید امیری در اردوی تیم ملی حضور دارد و به حمیدرضا گرشاسبی پیغام د اده است اگر تا پایان جام جهانی نتواند پیشنهاد خارجی خوب پیدا کند در این تیم خواهد ماند. محمد انصاری هم که از حضور در فهرست نهایی ملی پوشان باز مانده است وعده ای شبیه به امیری را به حمیدرضا گرشاسبی داده است.

  در این بین کمال کامیابی نیا نزدیکترین بازیکن برای نشستن روبروی سرپرست باشگاه است تا بر سر تمدید قراردادش صحبت کند. البته محسن مسلمان هم امروز به باشگاه مراجعه کرده ولی جزئیاتی از نشست وی با مسئولان پرسپولیس منتشر نشده است.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  در جلسه مسلمان و گرشاسبی چه گذشت؟

  ارسال شده در مجموعه اخبار بازیکنان در تاریخ سه شنبه 01 خرداد 1397

  محسن مسلمان عصر امروز (سه‌شنبه) با حضور در باشگاه پرسپولیس خواستار روشن شدن وضعیت مالی‌اش با این باشگاه شد. هافبک پرسپولیس همچنین در مورد تمدید قراردادش با این تیم صحبت‌هایی را با حمیدرضا گرشاسبی داشت.

  سرپرست باشگاه پرسپولیس در جلسه‌اش با مسلمان به وی اعلام کرد که در مورد تمدید قراردادش هنوز برانکو پاسخ نهایی را به آنها نداده است. این در حالی است  که مسلمان از چند تیم لیگ برتری از جمله سپاهان پیشنهاد دارد.

  از قرار معلوم برانکو به دنبال این است تا وضعیت باشگاه پرسپولیس در پنجره نقل و انتقالات مشخص شود و در صورتی که این باشگاه بتواند بازیکن بگیرد آن وقت مسلمان شانسی برای ماندن در این تیم ندارد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  بعد از جام جهانی قراردادم را تمدید می‌کنم

  ارسال شده در مجموعه اخبار بازیکنان در تاریخ سه شنبه 01 خرداد 1397

  وحید امیری هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که در پایان فصل گذشته لیگ برتر قراردادش با این تیم به پایان رسیده بود،تمدید قرارداد و توافق با باشگاه پرسپولیس را به بعد از جام جهانی موکول کرد.

  وی طبق صحبتی که با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس داشت خواستار این شد که بعد از مسابقات تیم ملی در جام جهانی با باشگاه پرسپولیس مذاکره کند.

  سرپرست باشگاه پرسپولیس این خبر را تایید کرد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  پرسپولیس که پیشنهاد داد، اصلا توجهی به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این تیم نداشتم/ در پرسپولیس دنبال اهداف بزرگی هستم

  ارسال شده در مجموعه مصاحبه بازیکنان در تاریخ سه شنبه 01 خرداد 1397

  مهدی شیری مدافع جدید پرسپولیس بعد از عقد قرارداد با این تیم، اظهار داشت: خوشحالم که به پرسپولیس آمدم و در خدمت تیمی هست که هواداران آن در ایران و آسیا مثال زدنی هستند.

  وی افزود: همانطور که همه می‌دانند من پیشنهاد‌های خوبی امسال داشتم که یکی از آنها سپاهان بود که به دلایل شخصی به این تیم نرفتم و خدا را شکر حالا در خدمت تیم پرسپولیس هستم. وقتی پرسپولیس به من پیشنهاد داد اصلا به بحث احتمال بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم توجه نکردم.

  مدافع راست جدید پرسپولیس تصریح کرد: در این چند سال تمام زحمات من در لیگ و در تیم‌های نفت تهران و پیکان دیده نشد و کادرفنی تیم ملی هیچ توجهی به زحماتی که کشیدم نداشت. حالا، اما در پرسپولیس دنبال اهداف بزرگی هستم و امیدوارم بتوانم یک بازیکن موثر در خدمت این باشگاه باشم.

  شیری در پایان درباره اینکه گفته می‌شود اگر پنجره نقل و انتقالات بسته بماند گفته می‌شود او برای نیم فصل به پیکان خواهد رفت، گفت: مهم‌ترین مسئله در حال حاضر این است که با پرسپولیس قراردادم نهایی شد و در خدمت این تیم هستم و تمام تمرکزم روی موفقیت با این تیم در فصل آینده است. اگر پنجره باز نشود قطعا طبق توافقات عمل کرده و احتمالا برای نیم فصل به پیکان بازخواهم گشت.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  مهدی شیری با قراردادی ۲ ساله به پرسپولیس پیوست

  ارسال شده در مجموعه اخبار نقل و انتقالات در تاریخ سه شنبه 01 خرداد 1397

  مهدی شیریمدافع راست فصل گذشته تیم فوتبال پیکان امروز با عقد قراردادی ۲ ساله به صورت رسمی به تیم پرسپولیس پیوست.

  شیری جایگزین صادق محرمی مدافع راست فصل گذشته پرسپولیس شد که چند روز پیش اعلام کرد با تیم دینامو زاگرب کرواسی به توافق رسیده است.

  شیری با پرسپولیس قرارداد بسته و در صورتی که پنجره نقل و انتقالات باز شود از ابتدای فصل در خدمت سرخپوشان خواهد بود و در غیر این صورت نیم فصل به صورت قرضی در پیکان می ماند تا پنجره باز شود.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  چراغ سبز مسلمان برای ماندن در پرسپولیس

  ارسال شده در مجموعه اخبار بازیکنان در تاریخ سه شنبه 01 خرداد 1397

   محسن مسلمان هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ظهر امروز به دیدار گرشاسبی سرپرست این باشگاه رفت و مسائلی را با او در میان گذاشت و قرار است برانکو درباره مسائل مطرح شده در جلسه نظرش را اعلام کند.

  مسلمان در این جلسه درباره نیمکت نشینی های فصل گذشته و سایر موارد، مسائلی را با سرپرست باشگاه در میان گذاشت. هافبک پرسپولیس در این جلسه اعلام کرد تمایل به ماندن در تیم دارد اما باید دید که برانکو چه نظری درباره جایگاه وی در تیم دارد.

  مسلمان تاکید کرد در صورتی که شرایط تغییر کند در پرسپولیس می ماند و قراردادش را تمدید می کند.

  این بازیکن از قطر و سپاهان پیشنهاد دارد اما اگر نیمکت نشینی های او در تیم تداوم پیدا نکند برای تمدید قرارداد با گرشاسبی مذاکره خواهد کرد.

  قرار است برانکو به گرشاسبی اعلام کند مسلمان تا چه حد شانس بازی کردن در ترکیب اصلی را دارد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است
  علی رضا اینالو در سایت ثبت نام نموده
  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است
  علی رضا اینالو یک مدال جدید گرفته است: Newbie
  Newbie
  Congrats on registering on the site!
  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter