در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

مهدی تاج

باشگاه‌ها تا ۳۰ روز دیگر برای ارسال مدارک خود فرصت دارند/ فوتبال ما قابلیت ۱۶ تیم در لیگ برتر را ندارد

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه‌ها تا ۳۰ روز دیگر برای ارسال مدارک خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرصت دارند.
باشگاه‌ها تا ۳۰ روز دیگر برای ارسال مدارک خود فرصت دارند/ فوتبال ما قابلیت ۱۶ تیم در لیگ برتر را ندارد
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۹:۴۲ |
کد خبر : ۱۱۱۸۷ |
اخبار لیگ برتر و حذفی

مهدی تاج در مورد ارسال مدارک حرفه‌ای باشگاه به AFC گفت: پس از رایزنی‌های فدراسیون فوتبال ایران، کنفدراسیون فوتبال آسیا ۳۰ روز دیگر به باشگاه ایرانی فرصت داد تا مدارک خود را برای صدور مجوز حرفه ای ارسال کنند. در واقع این فرصت تا ۲ نوامبر (۱۱ آبان ماه) تمدید شده است.

وی ادامه داد: همگان بر این موضوع که مشکلاتی در فوتبال وجود دارد، واقفند و با توجه به شرایط باشگاه‌ها، تلاش کردیم تا این فرصت طلایی را در اختیارشان قرار دهیم که تیم‌ها بتوانند مدارک خود را جهت دریافت مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها ارسال کنند. مشکلات عدیده‌ای از گذشته در حوزه باشگاهداری وجود دارد و باید در این خصوص ریشه‌یابی شود و معتقدم نباید عده‌ای بی تفاوت با این موضوع برخورد کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در واقع این مهلت ۳۰روزه، آخرین مهلت و زمان طلایی برای باشگاه‌ها محسوب می‌شود و معتقدم تیم‌ها باید نهایت استفاده را در این خصوص ببرند. در غیر اینصورت مسئولان دولت، مجلس و وزارت ورزش و جوانان باید این موضوع را بپذیرند که فوتبال قابلیت حضور ۱۶ تیم در لیگ برتر را ندارد و کسی این ایراد را متوجه فدراسیون و ارکانش نداند.

تاج در پایان گفت: وقتی مناسبات فوتبالی را رعایت نکنیم و برابر مقررات کنفدراسیون فوتبال آسیا و استانداردهای لازم نتوانیم پیش برویم، بهتر است تعداد تیم‌های حاضر در لیگ خود را مانند برخی کشورهای دنیا و متناسب با امکانات موجود کرده و سپس گام به گام به فکر افزایش تیم‌ها باشیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter