در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

ضیا عربشاهی

داور تیر خلاص را به پرسپولیس زد/ اعضای تیم تجربه کافی را برای ریکاوری روحی دارند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: داور بازی تیر خلاص را به پرسپولیس زد و آن پنالتی تیم را از لحاظ روحی و روانی دچار افت کرد.
داور تیر خلاص را به پرسپولیس زد/ اعضای تیم تجربه کافی را برای ریکاوری روحی دارند
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۴ |
کد خبر : ۱۱۳۷۸ |
مصاحبه ها

ضیا عربشاهی، در مورد تساوی پرسپولیس مقابل الهلال در دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا و حذف از مرحله نیمه‌نهایی به واسطه شکست در دیدار رفت، گفت: بازی را پرسپولیس خوب شروع کرد و توانست به گل دست یابد اما دفاع از گل زده موضوع مهمی است. الهلال بازی را محتاط شروع کرد و پرسپولیس هم از این موضوع بهره برد اما داور به سود حریف کار کرد.

وی در مورد تأثیر داور روی بازی خاطرنشان کرد: داور در این بازی خیلی تأثیرگذار بود. پنالتی که داور گرفت تیم را از لحاظ روحی و روانی کاملاً پایین آورد نمی‌گوییم اگر این پنالتی گرفته نمی‌شد پرسپولیس ۴-۵ گل می‌زد اما می‌توانست حداقل  برنده شود. داور یک پنالتی هم به سود پرسپولیس نگرفت که تصویرش را بارها دیدیم. داور تیر خلاص را از لحاظ روحی و روانی به پرسپولیس زد. 

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با اینکه آیا تیم می‌تواند در ادامه کار خود در لیگ و جام حذفی موفق  عمل کند، اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس با تجربه و ملی‌پوش هستند تیم باید از لحاظ فکری و روحی ریکاوری شود بازیکنان باید روانشناس خودشان باشند. این بازی‌ها درس بزرگی برای پرسپولیس بود در بازی رفت پرسپولیس بدشانس بود اگر سیدجلال حسینی در آن مسابقه حضور داشت چهار گل دریافت نمی‌کردیم. نمی‌دانم گاهی چرا چنین تصمیماتی گرفته می‌شود که برخی از بازیکنان درون زمین هستند و بیرون نمی‌آیند محسن ربیع‌خواه امروز عملکرد خوبی نداشت اما تا آخر درون زمین بود. ولی محسن مسلمان که تأثیر زیادی دارد تعویض شد. پرسپولیس در آن شرایط نیاز به بازی هجومی داشت. برانکو باید وظایف بیشتری به کامیابی‌نیا می‌داد و به جایش یک هافبک دفاعی کم می‌کرد.

وی تصریح کرد: ایران در فوتبال آسیا حرف اول را می‌زند نباید این را به صورت احساسی ارنج کرد. مردم ایران فوتبال را می‌فهمند. بازی دیروز مسابقه پرسپولیس نبود بلکه یک دیدار ملی بود. ۸۵ میلیون نفر نگاهشان به این دیدار بود. منشا را در اولین بازی که از او در پیکان دیدم مهاجم خارجی قوی تشخیص دادم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter