در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

علی اکبر طاهری

طاهری: اعتراض خود را سریعا ارسال کردیم/ مشکل قراردادهای جدید با درایت تاج حل می‌شود

ما به محض دريافت نامه كنفدراسيون فوتبال آسيا اعتراض خود را با استناد به موارد حقوقي آماده كرده و پيش از اينكه به تعطيلي برسيم آن را ارسال نموديم.
طاهری: اعتراض خود را سریعا ارسال کردیم/ مشکل قراردادهای جدید با درایت تاج حل می‌شود
جمعه | ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۵:۴۹ |
کد خبر : ۱۰۳۹۲ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: علي اكبر طاهري سرپرست باشگاه پرسپوليس در گفتگو با سايت باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس با اعلام اين مطلب افزود: روز چهارشنبه نامه كنفدراسيون فوتبال آسيا مبني بر محروميت تماشاگران از ديدار با لخويا قطر و جريمه ده هزار دلاري به دستمان رسيد. در بخشي از این نامه به حکم دو سال قبل و گزارش هایی که از آن زمان در پرونده باشگاه وجود داشت اشاره شده بود كه در تصمیم گیری حكم جديد نيز دخیل بوده است، ما در پاسخ خودمان كه همان روز چهارشنبه و ساعتي پس از دريافت نامه آن را آماده و ارسال كرديم، کنفدراسیون را توجه داده ایم که مدیریت باشگاه نسبت به آن زمان تغییر کرده و رویکرد باشگاه نیز به طبع آن متفاوت شده است که این مساله در جریان رقابت های این فصل لیگ قهرمانان مشهود بوده است. در بخش ديگري از نامه هم آوردیم؛ اقدامات بسیاری را برای برگزاری آرام و امن مسابقات فراهم آورده ایم و این مساله در مسابقه با الوحده و الریان مشهود بود و خوشبختانه کوچکترین تخلفی صورت نگرفت و تعداد بالای تماشاگران ما افتخاری فقط متعلق به ما نبوده و برای تمام آسیا است. 

وی اضافه کرد: به کنفدراسیون فوتبال آسيا اعلام کردیم ما نسبت به مساله پیش آمده حساس بودیم و فرد مورد نظر هم شناسایی شد و تدابیر لازم برای جلوگیری از تکرار چنین مساله ای اتخاذ شده است و بر این اساس از کنفدراسیون انتظار داریم احساسات بیش از 80 هزار تماشاگر که برای حضور در ورزشگاه برنامه ریزی کرده اند و بیش از 40 میلیون هوادار پرسپولیس در تمام نقاط ایران و بلکه آسیا را لحاظ کنند.در نتيجه پيش از اينكه به تعطيلي ايران و مالزي برسيم همان روز چهارشنبه اعتراض خود را به حكم كنفدراسيون فوتبال آسيا ارسال كرديم و منتظر پاسخ آنها هستيم. 

طاهري در ادامه سخنان خود به بحث محروميت اين تيم از انعقاد قرارداد با بازيكنان خارجي از سوي فدراسيون فوتبال اشاره كرد و گفت: همانطور كه پيش از اين اعلام كرديم و جناب آقاي تاج هم به درستي اشاره كردند باشگاه پرسپوليس در حال حاضر پرونده جاري در فيفا ندارد. ما همچون تمام باشگاههاي دنيا موارد اختلافي در گذشته داشته ايم كه پرونده آنها به فيفا رفته است و در نوبت رسيدگي قرار دارد. اما پرونده اي كه منجر به حكم شده باشد و آن را حل نكرده باشيم وجود ندارد. تا به امروز بيش از هفتاد ميليارد ريال از مطالبات پرونده هايي كه در فيفا داشته ايم را پرداخت كرديم تا كارمان به محروميت و مشكلات اين چنيني نرسد اما واقعاً مشكلات گذشته دست ما نيست. خوشبختانه از زماني كه هيئت مديره و تيم مديريتي جديد در باشگاه مستقر شدند پرونده اي كه در فيفا به جريان افتاده و حل نشده باشد، نداشتيم كه اين مسئله در صحبتهاي رياست محترم فدراسيون فوتبال هم به درستي مورد اشاره قرار گرفت و از اين رو با درايت ايشان انشالله قراردادهاي جديد هم بدون مشكلي ثبت مي شود تا هواداران ميليوني پرسپوليس كه صاحبان اصلي اين تيم هستند يك تيم قوي و آماده را در فصل جديد ليگ برتر و ادامه ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا شاهد باشند.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter