در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

افشین پیروانی

تابع تصمیم فدراسیون هستم / به دادگاه های خارجی شکایت نمی کنم

سرپرست تیم پرسپولیس این روزها اتفاقاتی را تجربه می کند که اصلا تصور رویارویی با آنها را نداشت.
تابع تصمیم فدراسیون هستم / به دادگاه های خارجی شکایت نمی کنم
پنج شنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۲۰:۵۳ |
کد خبر : ۱۱۹۰۳ |
مصاحبه ها

افشین پیروانی در واکنش به حکم محرومیت پنج ساله خود گفت:« با این که حکم صادره علیه من بود به ارکان قضایی فوتبال اعتماد دارم و ترجیح می دهم پرونده را از طریق کمیته استیناف دنبال کنم از همین رو سعی کردم زیاد پیرامون آن صحبتی نداشته باشم».

او در پاسخ به این سوال که آیا حرف های نماینده اسپانسر تیم ملی در دفاع از شما نباید نظر اعضای کمیته اخلاق را تغییر می داد، گفت:« زمانی که کمیته محترم اخلاق بر مبنای شواهد موجود حکم صادر کرد، مدارک من در دفاع از خودم کامل نبود. بعد از صدور حکم، نماینده اسپانسر تیم ملی به نفع من شهادت داد و گفت کارت های هدیه را خودشان در اردوی تیم ملی میان اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم ملی تقسیم کرده اند. همین حرف قطعا به کمیته استیناف کمک می کند پرونده را دوباره مورد بازبینی قرار بدهد. در حال حاضر مدارک و مستندات خود را تکمیل و به کمیته استیناف ارائه کرده ام».

سرپرست پرسپولیس با تکذیب شایعه شکایت به دادگاه های خارجی، تصریح کرد:« مطمئن باشید تخلفی نکرده ام به همین دلیل نیازی به هیاهو ندارم و از کانال قانونی پرونده را پیگیری می کنم. موضوع پرونده کاملا فوتبالی است از همین رو ترجیح می دهم در فدراسیون فوتبال حل شود. البته در این مقطع اصلا محرومیت من مهم نیست چون مهم صعود پرسپولیس به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیاست».

پیروانی در پایان گفت:« الان تمرکز همه باید روی صعود پرسپولیس باشد. حاضرم تا آخر عمرم محروم باشم ولی پرسپولیس قهرمان آسیا شود. امیدوارم در هر دو بازی رفت و برگشت الجزیره را شکست بدهیم و شادی هواداران بابت قهرمانی پرسپولیس را تکمیل کنیم. هواداران پرسپولیس نگران پرونده من نباشند، تخلفی انجام نداده ام و مشکلی وجود ندارد».

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter