دروازه بان تیم ملی گفت:امیدوارم در کنار حقیقی و بیرانوند تجاربم را افزایش داده و از تمرین در کنار آنها لذت ببرم.محمد رضا اخباری پیش از آغاز نخستین جلسه تمرین تیم ملی اظهار داشت:خدا را شکر به تیم ملی دعوت شدم.امروز اولین روز تمرینات بود
پرسپولیس کلاب : جذب اسپانسر شرط مدیرعاملی برای سرپرست باشگاه پرسپولیس استدر شرایطی که به نظر می رسد با تک شغله شدن علی اکبر طاهری،مهم ترین مانع از سر راه حکم مدیرعاملی وی برداشته شده باشد خبرها از باشگاه پرسپولیس حکایت از آن دارد
پرسپولیس کلاب : دروازه بان پرسپولیس گفت:بعضی ها می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و از یک عکس داستان درست کنند.سوشا مکانی درباره اتفاقات رخ داده در اهواز برای خود اظهار داشت: آنچه در اهواز برای من روی داد به خاطر سوء تفاهمی بود که برای بعضی هموطنان عرب زبان پیش آمد.

ادامه مشکل مسکن برانکو

پرسپولیس کلاب : سرمربی تیم پرسپولیس از عدم حل مشکل تهیه آپارتمان خود ناراحت استبرانکو ایوانکوویچ این روزها از اینکه پس از گذشت چند ماه هنوز مشکل تهیه آپارتمان او و همکارانش حل نشده،ناراحت است.

خوشحالم کی روش من را دید

پرسپولیس کلاب : مهاجم تیم ملی گفت:پست من فوروارد است و باید گل بزنممهدی طارمی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی درباره حضورش در تیم ملی بیان داشت:من در دوره قبلی هم در اردوی تیم ملی حضور داشتم.در رقابت های لیگ سعی کردم خوب کار کنم.
پرسپولیس کلاب : تمرینات تیم پرسپولیس صبح امروز پیگیری شد بازیکن پرسپولیس از ساعت 10:30 صبح امروز در درفشی فر تمرینات خود را پیگیری کردند.مرتضی قدیمی پور،ایمان صادقی،مایکل اومانیا،جری بنسون،محسن مسلمان،محمد انصاری و محمد رحمتی در این تمرین حضور داشتند.
پرسپولیس کلاب : امید عالیشاه به تیم ملی هم دعوت شده است. پس از پیروزی مقابل فولاد بهانه کافی برای شکستن سکوتش داشت! فکر می‌کنی در بازی با فولاد چه چیزی بیشتر از 4 هفته اول داشتید که موجب پیروزی‌تان شد؟
پرسپولیس کلاب : سرمربی تیم ملی فوتبال می گوید اگر می توانستیم تمریناتمان را زودتر شروع کنیم در وضعیت بهتری قرار می‌داشتیم. به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش پیش از شروع اردوی جدید تیم ملی در گفتگویی تلویزیونی اظهار کرد: از امروز اردوی خودمان را قبل بازی با گوام و هند شروع می کنیم.

Featured Videos

کانون هواداران پرسپولیس

وبسایت کانون هواداران پرسپولیس محبوب ترین و قدیمی ترین پایگاه اینترنتی هواداران پرسپولیس . کلیه حقوق این وبسایت مستقل از باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس می باشد.

ورژن چهارم

اطلاعات وبسایت

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم